Aktuálne zmeny v ambulantnej časti rehabilitácie (FRO)

• V piatok 26.7.2024 bude ambulantná časť FRO čiastočne uzatvorená z organizačných dôvodov. Vyšetrenia a objednávanie pacientov sa nebudú vykonávať. Procedúry sa budú podávať do 12:00 hod.
  • Od pondelka 29.7.2024 budú obidve rehabilitačné ambulancie a objednávanie pacientov tzv. okienko v samostatných priestoroch oproti nákupnému centru “Slovenka”. Vstup do týchto ambulancií je oproti Slovenke, blízko zastávky MHD a priamo z chodníka.
  • Na procedúry sa naďalej chodí na -1. poschodie (suterén) do komplementu, avšak umiestnené sú len v jednej časti chodby, aktuálne v priestoroch telocviční a vodoliečby.
  • Laser bude od 29.7.2024 presťahovaný na začiatok chodby, pred presklené dvere do komplementu.
  • Telocvičňa pre detských pacientov sa z komplementu na -1. poschodí presťahuje do detskej rehabilitačnej ambulancie v priestoroch detskej polikliniky (vstupujte cez stredný vchod).

Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, ale o iných môžete rozhodnúť sami.