Darujte 2% (3%) z vašich daní našej nadácii

Najdôležitejšou úlohou a cieľom Nadácie Nádej pre vaše zdravie je POMÁHAŤ. A aby mohla túto úlohu plniť, potrebuje našu podporu, zanietenosť a aktivitu. Preto vás prosíme, využite aj v tomto roku svoje právo, darujte 2% (3%) svojich daní a podporte malých i veľkých pacientov!

Finančné prostriedky získané z prijatého 2%-ného (3%) podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických osôb a právnických osôb za rok 2023 nadácia použije na kúpu podoskopu pre fyziatricko-rehabilitačné oddelenie a osobných váh pre detských pacientov.

Prostriedky sú odrátané z vami už zaplatenej dane z príjmu a neovplyvnia výšku vášho príjmu. Preto využite tieto prostriedky a darujte ich na ušľachtilé ciele – pre zdravie! Využite svoje právo podporiť dobrú vec!

Môžete tak urobiť kliknutím na link venovanie 2% z vašej dane, vytlačením tlačiva, jeho vyplnením a následne odovzdaním na príslušnom daňovom úrade.

Ďakujeme!

Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, ale o iných môžete rozhodnúť sami.