Riaditeľ popradskej nemocnice navštívil mamičku, ktorá priviedla na svet prvého Popradčana v roku 2024. Malý Radovan aj mamička Beáta sa majú skvelo

Na prvý deň roku 2024 nikdy nezabudne maminka z Popradu. Pani Beáta symbolicky, o 4. hodine a 4. minúte roku 2024 priviedla na svet vytúženého syna Radovana. Dnes jej zablahoželal generálny riaditeľ Nemocnice Poprad JUDr. Ing. Stanislav Kandrik, LL.M. Malý Radovan aj mamička sa majú k svetu.

Šťastná štvorka bude malého Radovana sprevádzať celý život. A krásny dátum narodenia v jeho rodnom liste – 1. 1. 2024.  ,,Poprial som pani Beáte veľa zdravia, šťastia, nech sa im aj so synčekom a celou rodinou darí, nech sú predovšetkým zdraví. Je to síce hektický, ale ten najkrajší začiatok roka, ktorý si rodina môže priať,“ uviedol generálny riaditeľ  s tým, že poďakoval za skvelý odborný prístup aj personálu tak na gynekologicko-pôrodníckom, ako aj na novorodeneckom oddelení.

Nemocnica Poprad mala okrem dvoch detičiek, ktoré sa narodili v prvých hodinách nového roka perný celý koncoročný víkend. Na Silvestra sa tam narodili dokonca dvojičky a celkovo až 20 bábätiek.

Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, ale o iných môžete rozhodnúť sami.